Home

Skutočná kvalita

Naša skúsenosti boli ocenené špecialistami
zo spolku vynohradníkov a vinárov

Strieborná medaila

Víno Šírava - strieborná medaila

star-3

2017

Strieborná medaila

Spolok vinohradníkov a vinárov Doľany

star-3

2016

Zlatá medaila

Spolok vinohradníkov a vinárov Doľany

star-3

2017

NašE VinárSTVO

Vinárstvo Uhlár víno sa nachádza v malokarpatskej oblasti v obci Vištuk. Bolo založené v roku 2004. Našim záujmom je spájanie tradičných a moderných postupov pri výrobe vína, čo je znázornené i na našich etiketách …

Mr. Uhlar tried to replicate his family’s wine tradition, which he ultimately did. We produce both red, white and rose wines, making a wide range of wine varietals. That kind of diversity allows our clients to have a full range of choices…

 
 

Edícia Svätý Urban

Edícia Svätý Urban sú vína vyššej kvality, ktoré nesú etiketu s perokresbou kaplnky Svätej Anny a vedľa stojaceho Svätého Urbana ukrytého v malom lipovom háji na začiatku vištuckých vinohradov …

While we have our own wines from, our winery & restaurant exhibits a pure wine and extravaganza!

Edícia Hruška

Edícia Hruška nesie etikety s perokresbou s tri storočia starej hrušky ako symbolom generácií, ktoré stavovsky povýšili tunajšie vinohradníctvo a vinárstvo …

Our range of Pear selection goes beyond any state-level comparison and our team of wine-tasting sommeliers will always get you a perfect pick!

 

Naše vína

Veltlínske zelené

Farba vína je žltá, s jemným zelenkavým odtieňom. Vo vôni cítiť med, ktorý spolu s jemnou horko mandlovou chuťou dotvárajú typické malokarpatské Veltlínske zelené. Cukornatosť hrozna pri zbere bola 20°NM.

Chardonnay

Plné víno zlatej farby s vôňou ( pokosenej trávy) zeleného hrozna a bieleho korenia. V chuti prevládajú minerálne tóny nad ovocnými, doplnené o sviežu kyselinku. Cukornatosť hrozna pri zbere bola 22°NM.

Rizling vlašský

Iskrivá zlatožltá farba vína, výrazná chuť a vôňa vlašských orechov doplnená jemnou kyselinkou, zagulatené príjemným zvyškovým cukrom. Cukornatosť hrozna pri zbere bola 21°NM.

Rizling rýnsky

Zlatožltá farba, vôňa lipového kvetu a medu, chuť zeleného jablka dopĺňa výrazný minerálny Rizling Rýnsky. Cukornatosť hrozna pri zbere bola 22°NM.

Muller Thurgau

Muller Thurgau je zlatej farby s výraznou kvetinovou vôňou. Zvyškový cukor dotvára plnosť a ovocnosť tohto vína. Cukornatosť hrozna pri zbere bola 20°NM.

Svätovavrinecké Rosé

Ružové víno v ktorom sa prepojila chuť a vôňa jahôd so sviežou kyselinkou. Cukornatosť hrozna pri zbere bola 19°NM.

NAŠI ZÁKAZNíCI SA KU NÁM VRACAJú PRE NEZAMENITEĽNÉ CHUTE.

 

Som fanúšikom bieleho vína a pre svoju reštauráciu som si vybral víno Uhlár, pretože je ľahko rozoznateľné a obľúbené aj pre mojich hostí. Preto má stále miesto v našej vinotéke.


 

Alexander N.

prevádzkar